Kim jesteśmy?

Witamy na stronie Internetowego Biura Usług Przewodnickich

cropped-zwiedzanie-2.gif

Nasi przewodnicy to ludzie nietuzinkowi. Nie jesteśmy zwykłymi „gadającymi głowami”.

Nasza praca to NASZA PASJA. Jeżeli zwiedzanie Torunia, to tylko z nami!!!

Z turystycznym pozdrowieniem!!!

Marcin Łęcki – twórca i właściciel marki zwiedzanietorunia.pl


mlmgr MARCIN ŁĘCKI – Przewodnik Turystyczny po mieście Toruniu (licencja nr 63/10), www.marcinlecki.pl


Z wykształcenia historyk, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, członek Lokalnej Organizacji Turystycznej, stypendysta Miasta Torunia w dziedzinie kultury.  Mąż i ojciec dwóch synów: Mateusza i Adama. Z zamiłowania biegacz długodystansowy.

Ukończone kursy: „Pedagogika zabawy w pracy z dziećmi i młodzieżą”- warsztat (2013), Kurs animatorów biegów na orientację I stopnia (uprawnienia organizatora zajęć dla dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację, Certyfikat nr 5/02 (2002)

Nagrody i wyróżnienia: Stypendium Miasta Torunia w dziedzinie kultury (II półrocze 2015, półrocze 2014, II półrocze 2013), Dyplom Zarządu Oddziału Miejskiego PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu za dużą aktywność i zaangażowanie społeczne na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa w Toruniu i regionie (2001), Dyplom z okazji 85-lecia istnienia Oddziału Miejskiego PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu oraz 100-lecia krajoznawstwa polskiego z wyrazami serdecznych podziękowań za dotychczasowy wkład pracy i zaangażowanie przy współorganizowaniu różnorodnych form upowszechniania krajoznawstwa i turystyki oraz promowanie aktywnego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży (2006)