Pomoc on-line

Jeżeli brakuje Ci czasu, aby spotkać się z nami w siedzibie Motylarni, nie masz z kim zostawić dzieci, mieszkasz zagranicą, ale jesteś zainteresowana naszymi propozycjami rozwoju zapraszamy Cię do skorzystania z opcji udziału w nich w formie online przez skype.

online4

  1. Zapoznaj się z ofertą proponowanych przez nas form rozwoju (zakładka OFERTA)
  2. Zanim się zapiszesz, przeczytaj zasady umawiania, odwoływania sesji i RODO
  3. Zarejestruj się na wybraną formę, zaznaczając, że chodzi o wersję online wykorzystując formularz rejestracyjny, telefonicznie, mailowo (dane kontaktowe dostępne TUTAJ)
  4. Dokonaj wpłaty za wybraną formę.
  5. Nawiąż z nami kontakt przez skype’a, aby sprawdzić poprawność połączenia w wyznaczonym terminie (najczęściej 1-2 dni przed planowanym spotkaniem online)
  6. Zrealizuj spotkanie online.

FORMY ONLINE DOSTĘPNE W MOTYLARNI PRZEZ SKYPE

pik-ht4

Konsultacja wstępna jest pierwszym etapem w systematycznej pracy rozwojowej w Motylarni. Jeżeli:

  • jesteś przed decyzją dotyczącą zmiany, ale nie wiesz, jaka forma pracy jest dla Ciebie najkorzystniejsza i najbardziej użyteczna lub
  • jesteś zdecydowana rozpocząć własną psychoterapię, coaching, spotkanie superwizyjne lub
  • nie wiesz, co się z Tobą dzieje i chciałabyś uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania dotyczące Twojego zachowania, myśli, emocji

zapraszamy  na konsultację. Jej zadaniem jest zapoznanie się z problemem, ocena sytuacji, określenie wstępnej  ścieżki pomocy.  Konsultacja wstępna jest obligatoryjna przed rozpoczęciem systematycznej pracy w Motylarni, ale może być też jednorazowym spotkaniem konsultacyjnym.

coachi5

Zgodny z czasem trwania danej formy w wersji tradycyjnej.

coachi8

W jaki sposób możesz dokonać płatności przeczytaj TUTAJ

coachi7

Zanim się zapiszesz, przeczytaj zasady umawiania, odwoływania sesji i RODO