Kontakt


TAK (*) Wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostaliśmy poinformowani, że przysługuje nam prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pracownia Pedagogiczno-Socjologiczna Alternatywa Łęcka Dominika - właściciel marki "2 Brzegi - Gabinet Terapii Par w Toruniu".

TAKNIE (*) Wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania nam informacji o proponowanych formach prowadzonych w Gabinecie "2 Brzegi" drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostaliśmy poinformowani, że przysługuje nam prawo dostępu do naszych danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pracownia Pedagogiczno-Socjologiczna Alternatywa Łęcka Dominika - właściciel marki "2 Brzegi - Gabinet Terapii Par w Toruniu".

TAK (*) Zapoznaliśmy się z polityką prywatności prowadzoną przez Gabinet Terapii Par "2 Brzegi", która dostępna jest na stronie www.2brzegi.pl